Esemény neve SPIN OFF KLUB - A MESTERSÉGES INTELLIGENCIA VÁLLALATI ALKALMAZÁSAI
Kategória Központi események
Típus Rendezvények
Helyszín Széchenyi István Egyetem Science Park

A mesterséges intelligenciának ma már számtalan alkalmazási területe van, az ügyfélszolgálatok chatbotjaitól egészen a gyártástámogatásig, valamilyen formában gyakorlatilag már minden iparág élvezheti az AI előnyeit. Na de merre tartunk a fejlődésben, milyen megoldásokkal találkozhatunk ma a mesterséges intelligencia és a gépi tanulás területein?

Többek között ezen kérdésekre is választ kaphatsz Széchenyi István Egyetem Felsőoktatási és Ipari Együttműködési Központ “A mesterséges intelligencia vállalati alkalmazásai” című győri Spin-off klubján! Fedezd fel a mesterséges intelligencia forradalmát, ismerd meg mivel foglalkoznak azok, akik nap mint nap AI fejlesztéseken dolgoznak Győrben!

Az eseményen a téma szakértőinek kerekasztal beszélgetését követően a saját kérdéseidet is feltehetedet egy kötetlen networking keretein belül.

Résztvevők:
Kiss Gergely Attrecto Zrt.
Pap Martin Ibookr.ai Informatikai Kft.
Hódosi Gergely AUDI HUNGÁRIA Zrt.
Moderátor: Dr. Rámháp Szabolcs

Időpont: 2024. február 13. kedd

Helyszín: Széchenyi István Egyetem Science Park

Program:
17:30-18:00 Regisztráció
18:00-18:10 Köszöntés
18:10-19:10 Kerekasztal beszélgetés
19:10-20:30 Networking

Az esemény ingyenes, de a részvétel regisztrációhoz kötött.

Regisztrálj itt: https://spinoffklub.ticketninja.io/

Esemény küldése e-mailben E-mail cím
captcha_help_desc
ellenorzes